Plánování zdrojů (ERP)

Plánování firemních zdrojů (ERP)

Optimalizace provozních procesů slibuje mnohé. Vaše provozní jednotky a dodavatelé si přirozeně vyměňují informace. Potřebné přesné informace jsou vždy na správném místě včas. Což vám může pomoci zvýšit výkonnost a snížit náklady.

Ne všechny systémy plánování firemních zdrojů (ERP) tento příslib naplnily. Někdy jsou příliš komplikované a uživatelsky nepřívětivé.

Jde to však i lépe.

K vašemu stávajícímu systému ERP můžeme přidat známý front end Microsoft. Například pro nové provozy a závody, kde nelze zdůvodnit vysoké náklady a čas potřebný pro tradiční systém. Nebo zavést dostupné, adaptabilní řešení ERP Dynamics AX. A navíc, díky vlastnímu prověřenému přístupu vám tyto výhody dodáme dříve.

Nižší náklady – se známým vzhledem a rozhraním Microsoft, které mají uživatelé rádi. Vyskytne se méně chyb a je potřeba méně školení a specialistů k provozování systému.

Funguje tak jako vy – a se zdroji, které máte k dispozici, nenutí vás používat univerzální řešení pro všechny.

Vyšší výkonnost – se včasnými, přesnými, aktuálními informacemi, takže vaši lidé budou pracovat efektivněji. Uvidíte, kde to nefunguje, a můžete zjednat nápravu. S integrovaným řešením Supply Chain Management od Microsoft si můžete být jisti, že uživatelé mají vždy a včas přístup k potřebným informacím pro dodání správných produktů.

Plně partnerské řešení – na rozdíl od většiny partnerů společnosti Microsoft máme technické a provozní dovednosti k integraci řešení ERP do vašich stávajících systémů. A díky svým znalostem v různých odvětvích můžeme systém upravit přesně dle vašich potřeb. Například můžeme zajistit, abyste splňovali konkrétní předpisy platné pro vaši organizaci.